Fiecare om are o limita a prostiei, persoanele
care intrec acea limita se numesc pacioi. Nu ai nevoie sa iti faci sperante ca o sa fii inteles emotional sau intelectual de catre un pacioi. Stai linistit, un pacioi iti face zilele
mai bune; cele
mai frumoase partide de ras.
-Uite-l
pe baiatul asta,
pun pariu
ca e păcioi.
-Cine e pacioi asta?
-E stilul prostului, se prinde greu de lucruri.
-Nu-l duce capul, fii sigur de asta.