Puffbar

A vape that all high school kids use and 1 puff on Instagram=100 more followers.
Teachers think It’s addicting It’s really not

Every time a white kid gets one he acts like he just found the Rollerworld Money.
It sells for $25-$30 in school but costs $9-$10 In the gas station
Hey Ray Ray! Slide that puff real quick!
Hail Naw! Yo Bitch Ass gon snitch!
Man! How you gon buzz a nigga then leave him hanging!
You know I took it apart and recharged it like 50 times! Puffbar
by Highschooler05 May 04, 2020
Get the Puffbar mug.